Ультразвукова мийка для манікюрних інструментів. Яку обрати?

     Давно замислювалися яку мийку обрати, але ніяк не могли визначитися. Ми можемо в цьому Вам допомогти. Давайте по порядку ...

Що таке ультразвукова мийка?

     Манікюрний кабінет - це місце, де дуже важливо підтримувати чистоту і стерильність кожного елемента. Особливо це стосується манікюрних інструментів. Їх необхідно дезинфікувати і стерилізувати не тільки після кожного клієнта.

     Очищення манікюрних інструментів є досить трудомістким процесом. Іноді при чищенні будь-яких інструментів механічні дії небажані, або виникають труднощі при очищенні недоступних місць використовують ультразвукову очистку.

Принцип роботи ультразвукової мийки.

     Ультразвукова мийка для манікюрних інструментів є сучасним пристроєм, в основі якого лежить особливий принцип очищення ультразвуком.

     Сенс такого процесу полягає в наступному - звукова хвиля високої частоти проходячи крізь рідку середу, утворює в ній і відразу створює мікропухирці, при цьому створюється ударна сила навантаження. Таке явище називають кавітацією. Активне виникнення бульбашок на кордоні поділу двох середовищ - рідкої (середа робоча) і твердої (деталь обчищають), застосовується при очищенні поверхонь інструменту. Але необхідно врахувати той момент, що неправильна організація процесу кавітації може стати неефективним або зруйнувати деталь. Простіше кажучи, ультразвук створює мікропухирці, які руйнують забруднення.

З чого складається ультразвукова мийка?

     Чаша пристрою виготовляється з нержавіючої сталі. Корпус приладу виконаний з міцного пластику. Стінки і дно мийки мають спеціальні випромінювачі п'єзоелектричного типу. Ультразвуковий генератор подає струм необхідних частот. Його потоки вловлюють випромінювачі. Потім він перетвориться в коливання механічного характеру. Розташування цих елементів впливає на габарити мийки. При цьому такий сучасний пристрій має стильний дизайн, який відмінно впишеться в будь-який манікюрний салон. Крім того, чаша (ємність) виготовлена ​​з нержавіючої сталі, а це дозволяє нам в процесі дезінфекції та очищення використовувати не тільки воду, а й дезрозчин. Якщо дезрозчин розведений в правильному співвідношенні, тоді він може зберігатися в мийці до 7 днів.

Ємність ультразвукової мийки з нержавіючої сталі

     Кожна мийка має зручний екран для контролю за часом роботи. Тимчасові інтервали бувають різні. Наприклад, у моделі KM-900S таймер працює від 0 до 7,5 хвилин. Якщо часу мало, можна додати. В середньому таймер у всіх моделей мийок від 0 до 8 хв. Наприклад, такий часовий інтервал зберігається у мийки на 2,5 літра VGT-6250.

Зручний екран для відліку часу

Де використовується даний пристрій?

     Найголовнішою функцією такого приладу є дезінфекція та очищення манікюрних інструментів. Ультразвукова мийка - це пристрій для ультразвукового очищення манікюрного інструменту. Мийка для ультразвукового очищення дуже популярна в манікюрних салонах. Її використовують для чищення інструментів різних форм і конфігурацій перед процедурою обробки нігтів.

     За допомогою мийки можна ліквідувати тверді відкладення, жир, іржу та інші забруднення. Вона бере участь в процесі стерилізації інструменту, використовують на другому етапі, коли проводять дезінфекцію та очистку. Однак цей прилад також можна використовувати в побутових умовах для очищення будь-яких необхідних інструментів, наприклад прикрас з золота або срібла.

     Крім цього такий пристрій використовується для того, щоб чистити ювелірні вироби або годинникові механізми. Також його застосовують в харчовій промисловості, де дуже важливо утримувати в чистоті різні прилади, а також ємності для зберігання посуду.

Як правильно вибрати такий пристрій, як мийка ультразвуком?

     Якщо Вам необхідна дезінфекція та стерилізація манікюрних інструментів, в цьому випадку слід купити ультразвукову мийку. Важливо правильно вибрати цей пристрій. Важливим параметром є об'єм. Дезінфекція манікюрних інструментів в домашніх умовах буде можлива з пристроєм на 750 мл, наприклад, як мийка VGT-1000. В салон на 1 майстра можна купити мийку на 750мл або 1.3л, наприклад, як модель VGT-1200. В салон на кілька майстрів підійде ультразвукова ванна на 2.5л. Це необхідно враховувати, перш ніж купити ванну для очищення за допомогою ультразвуку.

Порівняння ультразвукових мийок за об'ємом ванни

     Для підбору режимів ультразвукової чистки необхідно врахувати такі чинники, як:

1) Кавітаційна стійкість забруднення - це поняття показує, які забруднення (жирові відкладення, окалини, оксиди, ЛКП тощо) протистоїть мікроударному впливу;

2) Як пов'язано забруднення з очищуємою деталлю;

3) Рівень хімічного впливу забруднення з використовуваної рідиною.

Як використовувати ванну для очищення ультразвуком?

     Очищувач ультразвуковий використовувати досить просто. З цим впорається кожен. Для кращого ефекту можна також використовувати розчин для дезінфекції манікюрних інструментів, який краще купити в спеціалізованих магазинах.

     Час дезінфекції манікюрних інструментів залежить від їх характеристик, кількості, ступеня забруднення і того результату, який вам необхідно отримати. Так само при виборі мийки важливо враховувати розмір лотка. Співвідношення розмірів лотка і обьема показані в таблиці.

Обєм мийки, мл

Розміри лотка, мм

Довжина

Ширина

Висота

750

150

130

50

1300

175

145

70

2500

245

147

77

Зручні лотки різних розмірів

Переваги мийки за допомогою ультразвуку.

     Ультразвукові мийки мають багато переваг і додаткових характеристик:

1.Ультразвуковая мийка може ефективно видалити будь-який тип забруднення  у важкодоступному місці. Вона здатна очистити рельєфну поверхню інструменту;

2.Виключає можливе зараження робочого персоналу інфекцією через інструменти, так як видаляє необхідність чистити інструмент вручну;

3. Не пошкоджує поверхню інструменту;

4. Мийка чистить поверхню швидко, виключає необхідність повторного очищення;

5.Ультразвуковая мийка дає можливість не використовувати дезінфікуючий засіб, який  може роз'їдати поверхню інструментів.

Сучасний пристрій для підтримки частоти.

     У підсумку можна зробити висновок, що ультразвукова мийка допоможе ефективно очистити будь-які предмети з металу або пластмаси. Робота даного приладу грунтується на принципі кавітації, але це не робить його складним. З його експлуатацією впорається будь-який бажаючий. Такий процес очищення дозволяє прискорити швидкість процесу і домогтися високих показників по чистоті і дезінфекції.

Коментарі
Саша
16 вер
Дякую за статтю. Цікаво. Классно, що є фото в порівнянні. Для мене, як для одного майста підійде на 750мл. Буду збирати гроші.

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)
Написати коментар [відмінити відповідь]