Політика сайту

ПОЛІТИКА САЙТУ

Дорогі гості і покупці сайту https://big-nails-box.com.ua !

     Перед переглядом нашого сайту ознайомтесь і уважно прочитайте дану інформацію. Наша ПОЛІТИКА САЙТУ складається з Угоди користувача і включає в себе Політику Конфіденційності. Здійснюючи покупки на нашому сайті, заповнюючи різні форми, заявки ви погоджуєтеся з усіма нашими умовами роботи.

1. ЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1.Сайт - веб-сайт інтернет-магазину https://big-nails-box.com.ua .

1.2.Адміністрація сайту - співробітники інтернет-магазину https://big-nails-box.com.ua , які займаються обробкою персональних даних, обробкою і формуванням замовлень, організацією доставки замовлень.

1.3.Персональні дані - інформація про фізичну особу, отримана при оформленні заявки на сайті або при зверненні по телефону.

1.4.Конфіденційність персональних даних - збереження доступу до персональних даних, їх поширення, використання не за призначенням.

1.5.Користувач сайту - особа, яка переглядає інформацію на Сайті з метою ознайомлення, замовлення і т.д. Користувач зробив замовлення на сайті або в телефонному режимі автоматично стає Одержувачем і Платником.

1.6.Одержувач - особа, яка має отримати Товар згідно Замовлення. Одержувач одночасно є Платником, якщо інше не зазначено в примітці до Замовлення.

1.7.Платник - особа, яка оплачує Замовлення.

1.8.Замовлення - звернення Користувача через Сайт або по телефону до Продавця з проханням продати Товар.

1.9.Товар - товари і послуги, які розміщені на Сайті.

1.10.Пропозиція - відомості розміщені на Сайті про конкретний Товарі, про його доставку, акції і т.д.

1.11.Продавець - юридична особа або фізична особа-підприємець, що продає свої товари і послуги на веб-сайті інтернет-магазину https://big-nails-box.com.ua

1.12.IP-адреса - адреса вузла, який за протоколом IP в комп'ютерній мережі являється унікальним.

1.13.Cookies - фрагмент даних, що зберігається на комп'ютері користувача, який виникає при спробі відкрити сторінку відповідного сайту.

2. УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

2.1.Сайт - це платформа на якій Продавець розміщує пропозиції про продаж Товарів і надання послуг.

2.2.Користувач погоджується з Політикою Сайту, при використанні даного сайту і оформленні замовлення на ньому.

2.3.Адміністрація Сайту може змінювати Політику Сайту. Ці зміни набирають чинності з моменту опублікування нової версії на сайті.

2.4.Користувач може розглянути і ознайомитися з усіма Пропозиціями на сайті. На умовах, зазначених в Пропозиції, Користувач може заповнити форму на придбання Товару у Продавця, тобто оформити Замовлення.

2.5.Замовлення вважається прийнятим після sms-інформування, отримання листа на електронну пошту, дзвінка на вказаний номер телефону і т.п.

2.6.Після прийняття замовлення, відбувається формування і відправка замовлення Користувачеві.

2.7.Моментом отримання і прийняття Товару, є фактичне отримання товару в пункті видачі товару, підписання акту прийому-передачі Товару.

3. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТОВАР / ПРОПОЗИЦІЇ

3.1.Пользователь сайту може ознайомитися з інформацією про товар дістанційно (інформація розміщена в картці товару на сайті або отримати консультацію по телефону). При отриманні товару, користувач може ознайомитися з інформацією на етикетці товару, його упаковці.

3.2.Ціна на Товар, зазначена в Пропозиції на сайті, є актуальною в день оформлення Замовлення.

4. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

4.1.Адміністрація сайту несе відповідальність перед Користувачами (Платниками, Одержувачами) за відповідність Пропозицій розміщених на сайті, за виконання Замовлень, за належне виконання гарантійних зобов'язань.

4.2.Адміністрація сайту не несе відповідальність за прострочення доставки товару, з вини транспортної компанії.

4.3.У разі невідповідності і зміни умов придбання Товару зазначених в Пропозиції Продавець обмежується тим, що Одержувач (Користувач, Платник) має право відмовитися від придбання Товару і вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони оплачені).

4.4.Гарантійний термін на Товари вказується в Пропозиції і гарантійному талоні, який в комплекті з Товаром.

4.5.Користувач сайту несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі зазначення невірних даних при оформленні Замовлення, що призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою Товару за невірною адресою або видачу Товару іншому Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Також Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, сплачених Платником в якості оплати Товару (проводити залік зустрічних вимог).

5. ЗОБОВЯЗАННЯ СТОРІН

5.1.Користувач погоджується не робити дій, які можуть привести до порушення нормальної роботи Сайту.

5.2.Використання матеріалів сайту без згоди правовласників не допускається.

5.3.При цитуванні матеріалів сайту, включаючи охоронювані авторські твори, посилання на Сайт обов'язкове.

5.4.Написання коментарів повинні відповідати вимогами законодавства України і загальноприйнятих норм моралі та моральності.

5.5.Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на сайті. Використання сайту може супроводжуватися рекламою.

6. ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ОДЕРЖУВАЧЕМ

6.1. Обмін (повернення) товару належної якості провадиться відповідно до р.1 ст.9 п.1 Закону України «Про захист прав споживачів» протягом 14 днів, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (гарантійний талон), виданий споживачеві разом з проданим товаром.

6.2.Не підлягають обміну або безкоштовного ремонту товари з дефектами, що утворилися внаслідок неправильної експлуатації, що не відповідають їх призначенню. Також деформовані в результаті неправильного використання, пошкодження внаслідок використання хімічних речовин, і з іншими дефектами, які виникли з вини покупця. Відремонтовані покупцем самостійно.

6.3.Доставку на ремонт, обмін, повернення покупець здійснює за свій рахунок. У разі закінчення гарантійного терміну, звернення щодо недоліків не розглядаються.

7. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

7.1.Оформляючи Замовлення на Сайті https://big-nails-box.com.ua і проставляючи галочку у відповідному полі перед заповненням своїх персональних даних Користувач дає свою згоду Адміністрації на збір і обробку вказаних ним даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові; електронна пошта; телефон; адреса; дата та місце народження, дані про адресу доставки.

7.2. Персональні дані являються добровільно наданими Користувачем.

7.3.Персональні дані Користувача використовуються виключно в цілях оформлення Замовлення.

7.4.Персональні дані захищаються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

 

 

Перейти до покупок

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ