Ультрафіолетові шафи стерилізатори для зберігання манікюрних інструментів

У наявності
20%
Посмотреть
50ml
     Контейнер для дезинф..
WishВ список желаний CompareВ сравнение
У наявності
36%
Посмотреть
50ml
     Ультрафіолетовий сте..
WishВ список желаний CompareВ сравнение
У наявності
39%
Посмотреть
50ml
     Ультрафіолетова шафа..
WishВ список желаний CompareВ сравнение
У наявності
17%
Посмотреть
50ml
     Ідеальним рішенням д..
WishВ список желаний CompareВ сравнение
У наявності
31%
Посмотреть
50ml
     Ультрафіолетовий сте..
WishВ список желаний CompareВ сравнение

Ультрафіолетові шафи стерилізатори для зберігання манікюрних інструментів

 Професійні послуги зі створення манікюру і педикюру - це коли ви піклуєтеся не тільки про якість покриття і обробки кутикули, а й про здоров'я клієнта. Гарантувати повну безпеку ваших послуг, дозволить грамотне очищення і дезинфекція манікюрного обладнання. Сьогодні, для дезінфекції інструментів, майстри використовуються різноманітні апарати, одним з яких є ультрафіолетовий стерилізатор.

Що являє собою ультрафіолетовий стерилізатор і як використовується

     УФ шафа активно застосовується як в сфері манікюрного справи, так і в сфері перукарського мистецтва. Він необхідний для знезараження та підтримки стерильності інструментів, яке здійснюється за допомогою ультрафіолетових променів.

     Щоб запустити роботу ультрафіолетового стерилізатора, досить скласти в ящик використані прилади і натиснути старт. Ультрафіолетова лампа розташована всередині стерилізатора запускає процес обробки і підтримки стерильності. Забезпечити якісну стерилізацію можна, якщо розкласти всі інструменти на відстані один від одного в один ряд.

Переваги ультрафіолетових шаф стерилізаторів для манікюрних інструментів:

  1. Прості у використанні. Відмінний варіант для зберігання інструментів. Все що вам потрібно, це просто скласти прилади в ящик пристрою та запустити стерилізацію. Займайтеся своїми справами, а УФ шафа виконає свою роботу і сповістить вас про те, що прилади готові до використання.
  2. Чи безпечні. Вам не доведеться переживати, що при роботі ультрафіолетового стерилізатора ви отримаєте опік. Ультрафіолетовий апарат безпечний для людини, самих манікюрних інструментів і оточуючих.
  3. Збереження гостроти манікюрних інструментів. Не призводить до деформації приладів, псування і втрати зовнішнього вигляду. УФ шафа не притупляє інструменти, а зберігає їх як і раніше гострими.
  4. Чи можуть використовуватися для зберігання. Ультрафіолетові шафи стерилізатори застосовуються не тільки для очищення і знезараження приладів, але і для їх зберігання. Поки прилади знаходяться в ящику стерилізатора, вони залишаються стерильно чистими, тим самим ви економите на крафт пакетах.
  5. Доступна ціна. Купити ультрафіолетовий стерилізатор в магазині «BigNailsBox» можна по актуальній ціні, доступною кожному. Такі апарати коштують набагато дешевше аналогів для дезінфекції манікюрних інструментів.

     Кожен, поважаючий себе салон і майстер, повинні мати в своєму арсеналі хороший ультрафіолетовий шкаф стерилізатор, і наш магазин вам допоможе купити оптимальну для вас модель з доставкою по всій Україні.

Чим відрізняються різні моделі УФ шаф

     Купити правильну модель ультрафіолетової шафи стерилізатора для зберігання інструментів вам допоможе якісна консультація наших фахівців. Ми завжди готові порекомендувати вдалий варіант, який буде задовольняти саме ваш обсяг робіт і запити.

Всі моделі УФ шаф для манікюрних інструментів відрізняються:

  1. Суб'єктом: УФ шафа і бокс для дезінфекції інструментів.
  2. Потужністю: 9-13W.
  3. Обсягом камери: 5 / 6.5 / 0.5 л. Для використання в салонах з великим потоком клієнтів, варто відразу купувати моделі ультрафіолетових стерилізаторів великої місткості.
  4. Формою. Овальні, трикутні, квадратні, прямокутні.
  5. Додатковими функціями: шафа з вентилятором охолодження, ЖК-дисплеєм.

     Наш магазин пропонує замовити вподобану модель ультрафіолетового стерилізатора недорого прямо зараз. Ми пропонуємо перевірену часом продукцію від провідних брендів та виробників. Терміново доставимо ваше замовлення в будь-яку точку України, щоб ви змогли негайно приступити до експлуатації і насолодитися усіма перевагами якісної продукції для манікюру.