Кварцові діоди 2 покоління в манікюрних лампах SUNUV - що за новинка?

   Оригінальні лампи SUNUV до початку 2024 року поставлялися на ринок України із звичайними силіконовими низькоенергетичними діодами Dual led першого покоління. 

 Діоди в манікюрних лампах

 

    Основною складовою даних діодів слугував пластик з кремнієм до якого був доданий малопотужний діод  вкритий шаром силікону. Діод Dual led мав два джерела світла Led та Uv, завдяки яким проходила полімеризація різних манікюрних матеріалів: гель лаків, гелей, полігелей, баз та топів. Дані діоди дуже добре себе зарекомендували, але все ж таки мали ряд незначних недоліків…

  Мякість силікону робила діод чутливим до механічних пошкоджень, що призводило до згасання або мерехтіння діоду. Також силікон був не стійкий до дії UV випромінювання, що з часом знижувало ефективність полімеризації манікюрних матеріалів. 

    До того ж, діоди Dual led споживали більше енегрії, що призводило до нагріву світлодіоду до 100-120 градусів, як наслідок діод від надмірного нагріву скорочував строк своєї експлуатації. 

   Аналізуючи показники роботи діодів Dual led виробники манікюрних ламп поступово почали переходити на кварцові діоди другого покоління. 

Кварцові діоди в манікюрних лампах

 

   В основі діода встановлена металічна пластина з надпотужним елементом вкрита шаром кварцового скла. Кварцове скло - твердий матеріал, який виключає можливість розриву електричного зʼєднання під час дотику до світлодіоду. Завдяки твердому покриттю діоди стали не вразливі до механічних пошкоджень. Додатковою перевагою також є те, що металеві матеріали та кварц не піддаються шкідливому впливу UV променів. Температура нагріву кварцових діодів складає 60-80 градусів, що знижує ризик вигорання, старіння та мерехтіння діодів.

    На початок 2024 року в продажу є лампи колекції SUNUV з кварцовими діодами, в майбутньому і інші виробники ламп поступово будуть переходити на діоди другого покоління. 

 

Візуальне порівняння ламп з діодами І покоління та ІІ покоління

 

Порівняння ламп

 

     Обрати лампу з кварцовими діодами ІІ покоління можна тут. Якщо у Вас виникли додаткові питання з приводу вибору ламп, можете зателефонувати нам, наші менеджери з радістю проконсультують вас. 

 

 

 

Коментарі
Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!
Написати коментар [відмінити відповідь]