Лампа для манікюру з акумуляторною батареєю - порятунок для майстра манікюру!

     На ринку існує великий вибір манікюрних ламп на акумуляторах, батареях, з USB підключенням, тощо. Яку ж обрати?

Лампи для манікюру з акумуляторною батареєю

     Якщо у майстра маленька кількість клієнтів, або необхідна лампа для себе, для подорожі, де відсутня можливість підключення до енергомережі, тоді можна сміливо розглядати лампи з USB підключенням. Зазвичай такі моделі мають маленьку потужність від 6-18 Вт, адже живляться зазвичай від павербанку. Діодів також у них небагато, від 3-18 діодів dual led, а значить підійдуть для себе та для подружок. Для роботи такі моделі не підходять, так як час полімеризаціі буде збільшено, якість полімеризації низька, як наслідок перегрів та псування лампи… Для майстрів, які працюють з великим потоком клієнтів варто звернути увагу на лампи з акумуляторними батареями.

       Є два типи ламп: з вмонтованою акумуляторною батареєю та з батареєю, яка виймається.

     Існують особливості роботи з лампою з вмонтованою батереєю. Зазвичай такі лампи оснащені акумуляторною батареєю ємністю від 7500 mAh до 10000 mAh, наприклад лампа для манікюру Sun BQ V10. Період заряду батареї лампи до 4 годин. Потужність від 50 вт до 120 вт. Працюють такі лампи автономно без підключення до електропостачання до 5-8 год в залежності від режиму єксплуатації. Не рекомендується працювати з лампою в період заряджання батареї. Найкращий варіант використання лампи - це робота від акумулятора. В такому разі лампа прослужить довго. У деяких моделей ламп, наприклад як у лампи для манікюру Cordless S50, є також USB порти, тобто лампа слугує також павербанком, надає можливість зарядити гаджети, тощо.

     Лампи з акумуляторними батареями, які знімаються можна використовити як від мережі, так і від батареї. В період стабільного електропостачання рекомендуємо працювати без батереї, а при відсутності світла вставляєте батарею та продовжуєте роботу. Зазвичай ємність акумуляторних батарей таких ламп від 2000 mAh до 3000 mAh. Потужність 48вт. Загалом до таких ламп відносять манікюрну лампу SUNUV 3S та лампу SUNUV 7. По кількості діодів dual led можуть бути від 30 діодів до 39 діодів. Працюють такі лампи автономно без підключення до електропостачання до 3-4 год в залежності від режиму єксплуатації.

     Якщо залишились питання з вибором, звертайтесь до наших менеджерів допоможемо з вибором.

Коментарі
Марина
08 лис
Дякую за можливість розміщення передзамовлення, знайшла лампу, яка підійде до моїх потреб!

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)
Написати коментар [відмінити відповідь]